Právní student/ka

Do naší NSG Morison advokátní kanceláře, která se zabývá zejména korporátním právem, hledáme šikovného studenta/šikovnou studentku právnické fakulty nejlépe ze 3.-4. ročníku.

Právní student/ka

NABÍZÍME

 • Nabízíme práci v příjemném prostředí v centru Prahy (10 minut od fakulty), malý přátelský tým 
  a kvalitní praxi. Pracovní doba je flexibilní, tak aby Ti umožnila bez problémů studovat.
   

PŘEDPOKLADY PRO SPOLUPRÁCI

 • Studium ve 3.-4. ročníku právnické fakulty
 • Aby nám dobře klapala spolupráce, musíš umět naslouchat, ověřovat si a kontrolovat po sobě práci. Uvítáme profesionální vzhled a pozitivní přístup.
 • Hledáme studenta nebo studentku s chutí učit se. Potřeba je běžná uživatelská znalost MS Office, komunikativní angličtina a dobře zvládnutý obsah dosavadního studia. Všechno ostatní se budeš postupně učit u nás.
   
  Plat a pracovní doba dohodou.
 •  

KDO JE NSG MORISON 

Jsme stabilní česká poradenská společnost (člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi) a na našem trhu úspěšně působíme již od roku 1993. NSG Morison znalecký ústav s.r.o. se specializuje na oceňování podniků a jejich částí, majetkových účastí a cenných papírů, pohledávek, nemovitého a movitého majetku. Dále poskytujeme právní služby, daňové a účetní poradenství, staráme se firmám o mzdy, realizujeme audity, nabízíme HR poradenství a služby Nominee. 

Kontakt pro tuto pozici:
Ludmila Johanovská
HR manažerka 
Mob :+420 731 663 587 
personalni@nsgmorison.cz 
Svůj životopis a motivační dopis pro inzerované pozice prosím zasílejte na e-mailovou  adresu personalni@nsgmorison.cz.
Pokud Vás tato pozice neoslovila, jednoduše se zaregistrujte a my Vás budeme automaticky kontaktovat s každou odpovídající volnou pracovní pozicí.
 
Rolovat nahoru