1.9.2017

Kdo jsme

onás

Jsme česká, stabilní, respektovaná poradenská společnost, která vám poskytne komplexní poradenské služby pro rozvoj vaší firmy.
Naše komplexní služby zahrnují daňové, účetní, mzdové poradenství, oceňování firem, právní služby, audit a poradenství v oblasti lidských zdrojů a nominee služeb.
 
Rozumíme tomu, co děláme.

KDO JSME

Jsme stabilní a respektovanou poradenskou společností, která působí na českém trhu od roku 1993 a na slovenské od roku 2004.

CO DĚLÁME

Poskytujeme komplexní a precizní poradenství v oblasti oceňování firem, auditu, daní, účetnictví, mezd, práva a nominee služeb.

PRO KOHO TU JSME

Náš individuální přístup je věnován firmám všech velikostí od velkých korporací, přes střední firmy až po menší rodinné firmy, napříč všem oborům.
Mnohé firmy jsou s námi po celou dobu jejich podnikání.   

NA CO JSME HRDÍ

Umíme hasit problémy, nacházet lepší řešení, předcházet problémům. Jsme nezávislí, féroví, diskrétní, pracujeme bez byrokracie a dobře známe české podmínky.
Rozumíme tomu co děláme, je za námi 25 let zkušeností a tvrdé práce. Máme stabilní partnery a skvělé zaměstnance.

mise

Jsme seriózním partnerem v oblasti firemního poradenství.
Nabízíme pomocnou ruku při Vašem podnikání, individuální přístup a zkušenosti. Plníme požadavky zákazníka. Slovo nelze, neznáme. Vždy najdeme alternativu.

vize

Chceme se stát nepostradatelným partnerem Vaší firmy.
Chceme neustále rozvíjet naše zkušenosti a odborné znalosti a zároveň si udržet individuální péči a lehkost středně velké poradenské společnosti.
Rolovat nahoru