Startupové technologické firmy

Shaping the future technology
3DSIMO
3D pera budoucnosti

Letošní ročník soutěže Deloitte Technology Fast 50 patřil z pohledu České republiky k nejúspěšnějším.

Nejúspěšnější firmou v dané kategorii byla společnost 3Dsimo, která mezi kategorií Vycházejícími hvězdami obsadila 3. místo. 

„Tento skvělý výsledek nás velice těší, protože právě naše společnost NSG Morison, byla u zrodu této společnosti a hledání dalších investičních příležitostí pro tuto firmu“, přiznává Petr Šíma, partner NSG MORISON. 

Dobré technologické společnosti jsou z Česka

Letošní ročník soutěže Technology Fast 50 patřil z pohledu České republiky k nejúspěšnějším. Nejúspěšnější firmou v dané kategorii byla společnost 3Dsimo, která mezi kategorií Vycházejícími hvězdami obsadila třetí místo. Firma vyrábí 3D pero, o němž samotná společnost říká, že jde o multifunkční nástroj, který může kdokoliv využít ve své domácnosti.
Nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě je už druhým rokem z Česka, na prvním místě se v žebříčku soutěže Fast 50 pro rok 2018 umístil výrobce 3D tiskáren Prusa Research.

Loňský vítěz Kiwi.com obsadil druhou příčku. Česká republika si připsala další skvělá umístění, v první desítce jsou ještě Pilulka a nováček soutěže - Proficio Marketing.

Prodejce online módy ZOOT obhájil loňské prvenství v kategorii Velká pětka.
V kategorii Vycházející hvězda se umístila na 3. místě již zmiňová firma 3Dsimo, na desátém místě však další český online supermarket Rohlík.cz.

Rolovat nahoru