VOLNÁ POZICE – Daňový poradce / poradkyně

NSG MORISON, stabilní česká poradenská skupina a člen mezinárodní asociace poradenských společností Morison KSi, aktuálně hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

 

Daňový poradce / daňová poradkyně

Koho hledáme
Hledáme člověka s alespoň 3 letou praxí v daňovém poradenství, který má rád čísla, který rád analyzuje (a také to umí). Může to být již zkušený daňový poradce, ale zajímají nás i kandidáti
a kandidátky, kteří se právě na zkoušku daňového poradce připravují, nebo kteří již zkoušku mají
a potřebují získat další praktické zkušenosti.

Co u nás budete dělat
V týmu daňové divize budete spolupracovat se zkušeným daňovým poradcem a s kvalifikovanými asistenty. V případě potřeby je běžná spolupráce s dalšími konzultanty a asistenty NSG MORISON: s účetními, právníky, auditory, odborníky na oceňování a podnikové finance.

Budete analyzovat situaci klientů, starat se o daňová přiznání českých i zahraničních klientů, řešit všechny typy daní, komunikovat s úřady a s klienty, poskytovat daňové poradenství a konzultace
k daňové legislativě. Předpokládáme, že se postupně zapojíte i do due diligence projektů, do vedení týmu a do přímých jednání s klienty.

Co Vám nabízíme

 • Zajímavou a komplexní praxi. U nás se dostanete ke všem aspektům daňového poradenství. Budete pracovat s menšími i velkými klienty, s jednotlivci, s českými i zahraničními subjekty.
 • Samostatnou, zodpovědnou práci a zároveň stabilitu zavedené poradenské společnosti.
 • Výborné platové podmínky (podle Vašich zkušeností) a širokou škálu finančních i nefinančních benefitů. Rádi Vám je představíme při osobním setkání.
 • Podporujeme odborný rozvoj našich zaměstnanců. Budete se účastnit konferencí, aktualizačních školení i rozvojových seminářů.
 • Myslíme i na volno a odpočinek našich zaměstnanců: budete moci čerpat 5 sick-days, 2 dny placeného vánočního volna navíc k dovolené, po domluvě s nadřízeným můžete pracovat občas z domova a přizpůsobit si pracovní dobu.
 • Zapojíte se do přátelského malého kolektivu ve stabilní poradenské firmě. Záleží nám na tom, aby se nám společně dobře pracovalo a abychom pracovali v příjemném prostředí. Protože je společnost NSG MORISON složena z několika právních i odborných subjektů, které sídlí na jedné adrese, setkáte se s kolegy různých odborností a všech věkových kategorií s nejrůznějšími zájmy.
 • Pracovat budete v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, v historické nově zrekonstruované budově s vysokými stropy a s příjemnou atmosférou. Velmi dobrá je
  zde i dopravní dostupnost.
 • Možnost nástupu ihned nebo podle dohody

Jaké znalosti, dovednosti a zkušenosti očekáváme

 • VŠ ekonomického směru, ideálně se zaměřením na účetnictví a daně
 • Alespoň 3 roky prokazatelné praxe poskytování daňového poradenství
 • Angličtina na dobré úrovni je podmínkou, znalost němčiny výhodou
 • Zkušenost s prací v MS Office (Excel včetně analytických nástrojů a funkcí)
 • Všeobecný ekonomický přehled a zájem o trvalý rozvoj

Další předpoklady pro naši spolupráci

 • Aktivní zájem o obor a vysoká úroveň samostatnosti a spolehlivosti při řešení projektů
 • Analytické myšlení, tvůrčí přístup, schopnost naslouchat a ptát se dříve, než nabídnete řešení, a schopnost formulovat kvalifikované závěry
 • Reprezentativní vzhled, profesionální a příjemné vystupování, proklientský přístup a výborné komunikační dovednosti. To myslíme opravdu vážně: zakládáme si na tom, že vystupujeme přátelsky a dobře se chováme nejen ke klientům, ale i k sobě navzájem.
 • Schopnost dotahovat věci do konce, kontrola i sebekontrola a preciznost
 • Uvítáme, když budete mít chuť publikovat a aktivně vystupovat na konferencích.

 

 

Souhlas s evidencí, zpracováním a správou osobních údajů

Zasláním Vašeho životopisu, motivačního dopisu a dalších materiálů společnostem NSG MORISON dáváte souhlas ke správě, zpracování a evidenci Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti NSG Morison Outsourcing a.s. ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů o ochraně osobních údajů, pro účely nabídky volných pracovních pozic skupiny NSG MORISON. Tento souhlas platí až do ukončení tohoto výběrového řízení (včetně jeho případné aktualizace), nebo do jeho odvolání, a může být prodloužen další písemnou dohodou.

Současně s tím potvrzujete, že veškeré údaje uvedené v zaslaném životopisu a dalších materiálech jsou pravdivé a úplné.

Pokud chcete, abychom Vás zařadili do databáze kandidátů NSG MORISON, přiložte prosím svůj rozšířený Souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla 1-3 roky).

Těšíme se na Vaši písemnou odpověď.

Děkujeme za Váš zájem o práci v NSG Morison a přejeme Vám hezký a úspěšný den.

PhDr. Ludmila Johanovská

E personalni@nsgmorison.cz

M +420 731 663 587

www.nsgmorison.cz

Rolovat nahoru